Loewe z trzema nagrodami iF Design Awards 2018

W tym roku Loewe, jedna z firm, której design jest najczęściej nagradzany, zdobyła trzy prestiżowe nagrody iF Design Awards. Bezprzewodowy głośnik klang m1 otrzymał iF GOLD AWARD, zaś telewizory bild 3 i bild 5 wyróżniono nagrodami iF DESIGN AWARDS. Zwycięzców wyłoniono z ponad 6400 zgłoszonych produktów z 54 krajów.


iF GOLD AWARD dla Loewe klang m1

Loewe klang m1, przenośny głośnik Bluetooth uzyskał nagrodę iF GOLD AWARD w dziedzinie „Produkty” i kategorii „Audio”. Jury argumentowało: „fantastyczne doświadczenie dźwięku w niewielkim rozmiarze, prawdziwe piękno Loewe klang m1, uwidacznia się, gdy bliżej przyjrzymy się produktowi. Najwyższej jakości materiały i detale jak sposób zamontowania przycisków, czy skórzany pasek, wyrażają klasę produktu. Niesamowicie spójny!.”

Loewe klang m1

Loewe klang m1 to przenośny głośnik Bluetooth dla wspaniałych chwil muzycznych. Minimalistyczne, proste linie charakteryzują jego ponadczasowy design. Skórzany uchwyt doskonale nadaje się do jego noszenia. Przy wymiarach 133 x 63 x 23 mm i 325 gramach wagi, klang m1 zaskakuje mocą dźwięku. Bluetooth pozwala na szybkie i łatwe parowanie smartfonu, laptopa lub tabletu i streamowanie muzyki. W domu, biurze, na treningu czy w podróży. Styl życia. Gdziekolwiek. Kiedykolwiek.

iF DESIGN AWARD dla Loewe bild 3
Loewe bild 3 został wyróżniany w dziedzinie „Produkty” w kategorii „TV/ aparaty”.

Loewe bild 3
Dopasowany wszędzie
Rodzina telewizorów bild 3, dzięki 4 rozmiarom – 65, 55, 49 i 43 cali, pozwala na ich dopasowanie do każdego wnętrza. To prawdziwie wyrafinowane telewizory, które zaprojektowano z myślą o różnych pomieszczeniach i zastosowaniach. Począwszy od 43 calowego modelu idealnego do niewielkich pomieszczeń, a skończywszy na 65 calowym telewizorze, z najnowszą technologią obrazu OLED.

iF DESIGN AWARD dla Loewe bild 5
Loewe bild 3 został wyróżniany w dziedzinie „Produkty” w kategorii „TV/ aparaty”.

Loewe bild 5 oled.
Najnowocześniejszy technologicznie. Indywidualny.
Loewe bild 5 oled charakteryzuje koncepcja modularności, która pozwala przekształcić go w prawdziwie spersonalizowany telewizor dla indywidualistów. Wewnątrz to najnowocześniejsze rozwiązania, które telewizor może zaoferować. Z zewnątrz to nawiązanie do stylistyki retro i kuszące połączenie materiałów – szczotkowane aluminium z drewnem, ultra-cienki ekran, wspaniała transparentna akustycznie maskownica głośnika i szeroki wybór opcji ustawień. Projektant Bodo Sperlein połączył te cechy w eklektycznym stylu Loewe bild 5 oled.

O nagrodzie iF DESIGN AWARDS
Od 65 lat iF DESIGN AWARD jest powszechnie znaną nagrodą przyznawaną za wyjątkowy design. Na całym świecie stała się symbolem osiągnięć w zakresie stylistyki. Jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie i reprezentuje osiągnięcia designu we wszystkich dziedzinach: produktu, jego opakowania, komunikacji produktu, doświadczenia użytkownika, architektury, wystroju wnętrz i profesjonalnych koncepcji.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl