0
(Ilość ocen: 0)
Architettura Sonora Medium Cylinder - betakryl biały (para)
Dodaj do schowka
Opis produktu
To średni głośnik z rodziny Cylinder. Stanowi reprezentację harmonii z krajobrazem i architekturą, która jest tak samo ważna, jak jakość dźwięku. Istnieje możliwość wyboru różnych materiałów – głośnik można dopasować do otoczenia. Stanowi wyrafinowaną ozdobę każdego pomieszczenia i zewnętrznego środowiska.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
- 6’’ podwójny koncentryczny głośnik, 6’’ subwoofer
- Nominalna impedancja: 8 omów
- Moc szczytowa: 300W
- Wykończenie: stal nierdzewna, aluminium
- Do wyboru materiały: beton, betakryl, kamienie z palety podstawowej, kamienie premium (indywidualna wycena)
- Rekomendowana moc wzmacniacza: 200W
Lighting Mood - Architettura Sonora wprowadza na rynek nową opcję pasków LED w specjalnych nacięciach dookoła głośnika. Światło rozchodzi się w dolnej części głośnika w wyniku odbicia deflektora, tworząc niezwykły efekt wizualny. Moduł LED – 1x7W dla głośnika Medium Cylinder dostępny w cenie 729,99 zł.
SOUND MATTERS
Architettura Sonora powstała w roku 2009. Połączenie jakości dźwięku, wyjątkowego designu i doświadczenia jednego z największych liderów profesjonalnego rynku audio B&C Speakers pozwoliło na stworzenie jednych z najpiękniejszych głośników dostępnych na rynku. Głośniki wykonane są z kamienia, kompozytu, ceramiki lub metalu. Wspaniały dźwięk podkreślony jest wyjątkowym i nietypowym wyglądem.
Opinie o produkcie (0)
Dodając swoją opinie pomagasz innym wyborze!


